Horoskopi ditor, e mërkurë 18 prill 2018

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 18 prill 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…


Sëmundja “mishngrënëse” po përhapet me shpejtësi

Doktorët kanë paralajmëruar se një “mishngrënës” po përhapet shpejt në pjesë të ndryshme të Australisë dhe ende nuk ka asnjë mënyrë për të trajtuar sëmundjen. Ata lëshuan një “përgjigje urgjente shkencore” ndaj gjendjes, të njohur…