Sot nis shiu, kujdes nëse dilni nga shtëpia

Mbi Shqipërinë sot do dominojnë kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta. Pasditja dhe orët vijuese sjellin fuqizim të vranësirave dhe rrebeshe të shkurtra shiu në pjesën më të madhe të vendit. Mbrëmja vijon me…